Dom Hostel&Bar

Belangrijkste voorzieningen

  • Gratis Wi-Fi

  • 24-uurs zorg

  • Snelle in/uitcheckservice

  • Eigen strand

  • Sportactiviteiten

  • Eten op locatie

  • Ontbijt

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Dom Hostel&Bar Hội An biedt een winkelgebied op locatie en ligt in de wijk Cam Pho van Hội An, binnen 3 km van het An Bang-strand. Als je in contact wilt blijven met de buitenwereld, biedt het hostel draadloos internet in de kamers.

    Dit hostel is in de buurt van het Precious Heritage by Réhahn gelegen. Dom Hostel&Bar bevindt zich ook op circa 5 minuten rijden naar natuurlijke bezienswaardigheden zoals Khu du lich sinh thai Nha Vuon Triem Tay. De accommodatie is binnen 2 km van het Kim Bong timmerdorp en op een paar stappen verwijderd van de Stad Hội An gelegen.

    Samen met een minibar, bieden sommige kamers gratis wi-fi voor het plezier van de gasten.

    Elke ochtend in het comfortabele Dom Hostel&Bar begint met een heerlijk ontbijt. Je kunt je avonds genieten in de koffiebar. De woning bevindt zich binnen een paar straten van Morning Glory Restaurant, dat Vietnamese gerechten serveert. Dit hostel verstrekt een gedeelde keuken. Hoi An Express busstation is binnen 10 minuten lopen van het comfortabele hostel gelegen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 10:00 tot 12:00

    Kameropties bij Dom Hostel&Bar Hội An

    Samen met een minibar, bieden sommige kamers gratis wi-fi voor het plezier van de gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Dom Hostel&Bar Hội An Faciliteiten foto Dom Hostel&Bar Hội An Kamer foto Dom Hostel&Bar Hội An Hostel Bedden foto Dom Hostel&Bar Hội An Kamer foto Dom Hostel&Bar Hội An Buitenkant foto Dom Hostel&Bar Hội An Mensen foto Dom Hostel&Bar Hội An Wastafels foto Dom Hostel&Bar Hội An Mensen foto Dom Hostel&Bar Hội An Bedden foto
    Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 35 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Dom Hostel&Bar Hội An Bedden foto Dom Hostel&Bar Hội An Mensen foto Dom Hostel&Bar Hội An Kamer foto Dom Hostel&Bar Hội An Kamer foto Dom Hostel&Bar Hội An Kamer foto Dom Hostel&Bar Hội An Toiletten foto Dom Hostel&Bar Hội An Mensen foto
    Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 25 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Dom Hostel&Bar Hội An Bedden foto Dom Hostel&Bar Hội An Bedden foto Dom Hostel&Bar Hội An Wastafels foto Dom Hostel&Bar Hội An Mensen foto Dom Hostel&Bar Hội An Mensen foto
    Kamer

    Grootte: 35 m²

    Type bed: Tweepersoonsbedden

    Meer informatie +
    Dom Hostel&Bar Hội An Mensen foto Dom Hostel&Bar Hội An Mensen foto Dom Hostel&Bar Hội An Mensen foto Dom Hostel&Bar Hội An Mensen foto Dom Hostel&Bar Hội An Gymzaal foto Dom Hostel&Bar Hội An Keuken foto Dom Hostel&Bar Hội An Kamer foto Dom Hostel&Bar Hội An Kamer foto Dom Hostel&Bar Hội An Hostel Bedden foto Dom Hostel&Bar Hội An Kamer foto
    Gemenschappelijk Kamer Alleen voor Vrouwen

    Grootte: 45 m²

    Type bed: 1 enkel bed

    Meer informatie +
    Dom Hostel&Bar Hội An Kamer foto Dom Hostel&Bar Hội An Mensen foto Dom Hostel&Bar Hội An Gymzaal foto Dom Hostel&Bar Hội An Keuken foto Dom Hostel&Bar Hội An Kamer foto Dom Hostel&Bar Hội An Kamer foto Dom Hostel&Bar Hội An Mensen foto Dom Hostel&Bar Hội An Mensen foto Dom Hostel&Bar Hội An Mensen foto Dom Hostel&Bar Hội An Hostel Bedden foto
    Gemenschappelijk Kamer Alleen voor Vrouwen

    Grootte: 45 m²

    Type bed: 1 enkel bed

    Meer informatie +
    Dom Hostel&Bar Hội An Hostel Bedden foto Dom Hostel&Bar Hội An Mensen foto Dom Hostel&Bar Hội An Mensen foto Dom Hostel&Bar Hội An Mensen foto Dom Hostel&Bar Hội An Mensen foto Dom Hostel&Bar Hội An Mensen foto Dom Hostel&Bar Hội An Hostel Bedden foto Dom Hostel&Bar Hội An Toiletten foto
    Gemenschappelijk Kamer Alleen voor Mannen

    Grootte: 45 m²

    Type bed: 1 enkel bed

    Meer informatie +
    Dom Hostel&Bar Hội An Hostel Bedden foto Dom Hostel&Bar Hội An Mensen foto Dom Hostel&Bar Hội An Toiletten foto Dom Hostel&Bar Hội An Mensen foto Dom Hostel&Bar Hội An Kamer foto Dom Hostel&Bar Hội An Kamer foto Dom Hostel&Bar Hội An Kamer foto Dom Hostel&Bar Hội An Kamer foto
    Studio met een Queen Size Bed

    Grootte: 25 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Dom Hostel&Bar Hội An

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Dom Hostel&Bar Hội An

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in het comfortabele Dom Hostel&Bar?
      Je vindt zeker een gedeelde keuken in het comfortabele Dom Hostel&Bar.
    • Zijn er parkeerfaciliteiten beschikbaar bij het hostel?
      Er is parkeerplaatsen voor de gasten van het hostel.
    • Wat zijn enkele intrigerende locaties die ik kan bezoeken in de buurt van het comfortabele Dom Hostel&Bar?
      Bezoekers van het comfortabele Dom Hostel&Bar kunnen een belangrijke bezienswaardigheid verkennen, de Stad Hội An, die op ongeveer 5-minuten loopafstand is.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Dom Hostel&Bar Hội An